top of page

RENCO NUN HİKÂYESİ

Daha İyi Yaşam Pratik, düşük maliyetli, çevreci olma özellikleriyle öne çıkan kompozit malzemeler ile dayanıklı ve güvenilir yaşam alanları yaratın.

Başkanın 

Mesajı

Hızla değişen dünyanın hızına ayak uydurarak ve yeni teknolojiler geliştirirken, kısa sürede büyük hedeflere ulaşmak için yola çıktık. Hedeflerimize ulaşmak ve sürekli ilerlemeyi sürdürmek ancak doğru stratejiler, dikkatli planlama ve mutlak özveri ile mümkün olacaktır. Renco Ailesi olarak temel değerlerimizi korumak, süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, küresel bir platform geliştirmeye yönelik kaynakları en verimli şekilde kullanmak ve ilgili tüm taraflar için daha yüksek değerler sağlamak temel önceliklerimiz olmuştur. Bugüne kadar yol haritamız doğrultusunda elde ettiğimiz olumlu sonuçlar, doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır. Renco, yirmi yılı aşkın bir süre önce birçok farklı endüstri için yenilenebilir kompozit ürünlerin tedarikçisi olarak kuruldu. Yıllar boyunca, Renco tasarımda üstün olmaya devam etti, araştırma ve geliştirme ve ayrıca üretim süreçlerinde. Tasarım ve yüksek kaliteli hammadde seçim aşamalarından başlayarak, kendi son teknoloji makine ve ekipmanlarımız ve benzersiz montaj tekniklerimizle en yenilikçi üretim süreçlerine kadar uzanan Renco, sürekli gelişen ihtiyaçları karşılayarak müşterilerine en iyi kaliteyi sağlamak için entegre üretim sistemlerini barındırmaktadır. sürekli kapasite ve süreç iyileştirmeleri yoluyla talep. Bilgi birikimimiz ve yenilikçi ruhumuzla uzmanlığımızı en karmaşık dayanıklı tasarımlara yansıtıyor ve müşterilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Renco, sürekli kapasite ve süreç iyileştirmeleri yoluyla sürekli artan talebi karşılayarak müşterileri için en iyi kaliteyi sağlamak için entegre üretim sistemlerine sahiptir. Bilgi birikimimiz ve yenilikçi ruhumuzla uzmanlığımızı en karmaşık dayanıklı tasarımlara yansıtıyor ve müşterilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Renco, sürekli kapasite ve süreç iyileştirmeleri yoluyla sürekli artan talebi karşılayarak müşterileri için en iyi kaliteyi sağlamak için entegre üretim sistemlerine sahiptir. Bilgi birikimimiz ve yenilikçi ruhumuzla uzmanlığımızı en karmaşık dayanıklı tasarımlara yansıtıyor ve müşterilerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin taleplerini, yüksek performanslı, güvenilir çözümler sunarak, fütüristik güvenilir teknolojiler ve en kaliteli hizmet ile karşılamaktır. Bu bağlamda, yenilikçi ve ileri teknolojilerimizle, yenilenebilir kompozit ürün ve çözümlerinin öncü üreticisi olarak, finansal istikrar, memnun müşteri, tedarikçi ve paydaşlar ile kısa vadede sektör lideri olmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, çevre ve hizmet verdiğimiz topluluklar hakkında bilinçli olmaya devam edecektir.

 

Geleceğin teknolojik ürünleri...

 

Kompozit malzemeler, günlük ve çağdaş hayatımızın talepleri doğrultusunda özellikle havacılık ve denizcilik sektörlerinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu tip ürünler, dayanıklı ve güvenilir yaşam alanları oluşturmak için pratik, düşük maliyetli, çevre dostu ve ekonomik çözümleri tercih eden, zamanını verimli kullanmayı tercih eden kişilerin tercihi olmuştur. Renco Ailesi olarak güvenilir ve emniyetli yaşam alanlarının yaratılması ana odak noktamız olmuştur.

"Başarı"nın sadece çabalarımızın, aldığımız ödüllerin veya elde edilen olumlu finansal sonuçların takdir edilmesinin bir ölçüsü olmadığına inanıyorum. Her gün "başarı" için çabalama motivasyonumuz, yalnızca kendimiz ve ülkemiz için değil, aynı zamanda bu gezegeni paylaştığımız tüm canlılar için daha yaşanabilir hale getirmek için daha iyi bir dünya ve müreffeh bir gelecek hayalimizden kaynaklanmaktadır.

Bu bilinçle ilerleyerek, köklü kurum kültürümüz, gelecek vizyonu ve mükemmeliyet vizyonuna sahip, genç ve eğitimli insan kaynağımızla, teknoloji ve kalitedeki üstünlüğümüzü sürdürerek, insanlara güvenilir ve güvenli yaşam alanları yaratmaya devam edeceğiz. 

YOLCULUĞUMUZ

2010

RENCO 

KURULDU

Renco Büyük bir Ar-Ge yatırımı ile kuruldu.

2012

ÇIĞIR AÇAN MODULER KOMPOZİT BİNA YAPIM SİSTEMİ

Geliştirilen kompozit ürünler ile bina yapım aşamasına geçildi.

2015

ÜRÜN PATENTLERİ

ALINDI

Renco Benzersiz bina yapım sisteminin patenti tüm Dünya da alındı. 

2018

MANİSA DA

DEV TESİS

Renco konut ihtiyacını bölgede ve tüm Dünya da karşılamak için büyük bir yatırımla Manisa da yeni tesisini kurdu.

2019

AMERİKA DA 

ONAY ALDIK

Renco Amerika Birleşik Devletleri nde 4. yapım sistemi olarak onay aldı.

2020

AMERİKA KONUT

PROJESİ

96 daire, 4 Blok ve 3 Katlı Konut Projemiz Miami Florida da başladı. 

2022

AMERİKA FABRİKA

KURULDU

Renco bölgenin konut ihtiyaçlarını karşılayabilmek için büyük bir yatırımla Amerika da yeni fabrikasını kurdu.

2023

RENCO DEPREM KONUTLARI 

Yaşadığımız deprem felaketinden sonra Renco Bölgede dayanıklı çevreci hızlı konut projeleri üretmeye başladı.

2023

RENCO YENİ

PATENT

Renco ABD de 10. patentini almaya hak kazanmıştır. Bu patent yeni enjeksiyon kalıp üretim sürecini korumaktadır.

Entrance - 06-MLS.JPG

Deprem Konutları- Anadolu Ajansı

Deprem Konutları- Atv

Deprem Konutları- Trt Haber

bottom of page